Spolupráce pana Huga

Pan Hugo s námi spolupracuje už od samého začátku. Taky aby ne, když se narodil jen 2 týdny před spuštěním DEJ MI DÁREK pro veřejnost - a zrovna 11. září, je to totiž malý terorista, jak jsme záhy poznali :)
Od útlého věku tátovi pomáhal s vývojem. Během Vánoc mu sedával s oblibou na klíně a kontroloval, co táta naprogramoval (viz. obrázek).

Hugo hlédá chyby v tátově kódu.

O pár měsíců později nám nabídl ZOOT.cz, že uděláme společnou soutěž pro naše uživatele. A nám přišlo jako skvělý nápad využít Hugovo přirozené charisma (táta při jakémkoliv projevu na kameru koktá) a nechat ho udělat závěrečné losování výherců.

Hugo se těší na svůj první placený job: losování výherců.


Jak to šlo? Tož z tuha, mělo to dva problémy.

Za prvé, když soutěž skončila, přišlo na věc a my chtěli začít losovat, pan Hugo se velmi rozčiloval a za žádnou cenu nechtěl být tím pohodovým usměvavým miminkem, kterým za normálních okolností je. Výsledek za první den natáčení: nula.
Výsledek za druhý den natáčení: nula.Třetí den natáčení jsme si řekli, že problém bude asi v motivaci. Sedli jsme s Hugem za vyjednávací stůl a nabízeli mu různé úplatky - koupíme mu novou hračku, 1x kojení přes noc navíc, vstaneme o hodinu dříve, atd. Ale nic nepomohlo. Náš pán chtěl zkrátka pořádný DÁREK. Už to vypadalo na patovou situaci, když maminku napadlo: "Co tak výzdobu nad přebalovacím pultem, aby ses nenudil, když ti vytírame prdelku od bobku?" Pan Hugo souhlasil.
Výsledek za čtvrtý den natáčení: hotovo, viz. finální video s losováním.Druhý problém bylo vyrobit samotnou výzdobu. Jako inspirace nám posloužily dvě kolekce z DEJ MI DÁREK, kde nás uchvátily washi pásky. Ty jsme zvolili jako základní stavební materiál.
Kolekce Moniky z blogu Vintagelover
Kolekce DIY od Evi z Lealoo

Přebalovací pult před výzdobou.

Použitý materiál (bez té kočky samozřejmě.)
Finální produkt lidové naší tvořivosti.

Transakce proběhla, pan Hugo je spokojený, za což nás okamžitě odměnil tím nejlepším, co může "baby" rodičům darovat, odpoledním šlofíkem :)

Nejlepší dárek pro rodiče: svatý klid .)

[

]

3 komentáře:

  1. Tak jsem se úžasně pobavila, i když jsem teda nic nevyhrála.) Hugo podal skvělý výkon a vy při dekoraci jeho přebalovacího koutku taky. Super:)

    OdpovědětSmazat
  2. Výzdoba se vám povedla!!!Anju

    OdpovědětSmazat