Potřebujeme fotky a čaj!!!

Už jsme fakt potřebovali fotky.

Naše staré foto

Vždycky nám udělá velkou radost, když o Dejmidarek.cz někdo napíše. S příchodem zájmu nás ale překvapilo, že autoři článků nechtějí psát jen o našem projektu, ale taky o pozadí jeho vzniku. Tedy o nás a našem "příběhu".

Nepřipadáme si jako nijak zajímaví lidé. Startupů je dnes mraky, malé mimi (Hugo) má doma plno lidí a v nějaké kapelce (Lealoo) hraje každý desátý Čech. Takže nejprve bylo třeba se trochu přenést přes to, že náš život už nebude tak úplně inkognito.

"Art" portrét z občanky
Potom jsme ostře narazili. Žádné společné fotky nemáme a "art" portréty z občanek fakt nejsou moc přitažlivé. Nevím jak ty vaše, ale naše rozhodně nejsou. Další problém je, že ke společné fotce je třeba, aby ti lidi nějak tak byli spolu.) Jsme tři. Iri pracuje odněkud z dálky. A náš pan Hugo navzdory svému velmi "významnému" výrazu ve tváři ještě moc profi fotit neumí.

Hugův "významný" výraz

Zachránit se nás nabídl náš kamarád Luděk a můj oblíbený nadějný režisér, který občas fotí (wellart.cz). Podpořila nás i babička a pohlídala Huga. Naše Iri našla skvělý prostor, kde se blýsknout - čajový obchůdek s ochutnávkou Tea Mountain, kde nás sympaťák majitel nechal celé nedělní odpoledne. My na oplátku zase dělali hlavní atrakci hostům čajovny .)

Interier Tea Mountain

Doufám, že teď to zas na nějakou dobu vydrží, a pár let se nebudu muset fotit .)

Naše nové foto (Matěj a Eva)
[

]

Žádné komentáře:

Okomentovat