Čtyři krásné svatby (a žádný pohřeb)

My všichni z Dejmidarek.cz máme už jednu svatbu za sebou, ale koho by nějaká malá česká veselka zajímala, že? Ve světě to umí líp. Hlavně tam, kde je teplo. V zemích, kde je sluníčko každodenním hostem, se pořádají svatby krásné jako sen. Obzvlášť když je organizují kreativní lidé s citem pro detail. Vybrali jsme pro vás čtyři nejkrásnější a zároveň vás v tomhle svatebním období zveme do naší nové kategorie v sekci tipy na dárky, kterou jsme (vzhledem k rozvodovým statistikám možná tak trochu ironicky) nazvali Šťastní až na věky. Najdete tam tipy na svatební dary, které jistě potěší každý novomanželský pár. 

Tipy na svatební dary z nové kategorie Šťastní až na věkyA teď už ke slibované svatební inspiraci. Jako první vám chceme ukázat vintage svatbu australské blogerky Amy Moss, která si v Melbourne v květovaných šatech po své mamince vzala svého nejlepšího kamaráda. Není divu, že nezůstalo jen u přátelství, Mark je totiž docela sexy.) Amy je grafická designérka s citem pro minimalistickou krásu, v jejímž duchu se nesl i její velký den. Jednoduché, ale velmi efektní nápady vytvořené svépomocí s převážnou pomocí přírodních materiálů vytvořily příjemně svěží atmosféru. Zdrojem všech fotek je blog Amy Moss Eat, drink, chic.


Amy&Mark

Zavěšené květiny v lahvích, barevné lampióny, přírodní DIY a vintage kousky = samé skvělé nápady. 
Yes, I do.)
Výměna klobouku při novomanželském tanečku. 

Amy má na svém blogu na svatby zaměřenou samostatnou kategorii, do které vkládá inspiraci z jiných svateb i nápady na svatební oznámení, dekorace a další tipy. Nám se moc líbí hipsterská pozvánka a něžná děkovací kartička, kterou si dokonce můžete zdarma stáhnout.


Karty od Rubina design
Děkovací kartička od Amy je volně ke stáhnutí (samozřejmě jen pro osobní účely)Z Austrálie se vydáme do Kalifornie, kde jsou od loňského roku opět povoleny sňatky homosexuálů. Své ano si tady letos řekly dvě krásné lesbičky Tabitha a Cynthia. Konkrétně v Los Angeles na kouzelné DIY svatbě, ze které přímo čiší radost a dobrá nálada. Svatbu nafotila Kirsten Ellis z Beaux Arts photographie, jejíž web je zdrojem všech následujících fotek.A teď trochu něco pompéznějšího. Svatba páru, který se v tenhle velký den rozhodně nemusel omezovat rozpočtem. Šťastné ano si řekl v Thajsku, kde na jejich svatbě nechyběly vodní lilie ani roztomilé slůně. Zdrojem fotek je blog fotografky Corbin Gurkin, která má opravdu práci snů. Jezdí si tak po světě a fotí nádherné svatby.
Po honosné klasice v exotickém prostředí přichází retro inspirace. Překrásná Rachel si v melbournském Boyd Baker House, který je vybaven nábytkem a doplňky z 50. let, vzala charismatického Karla. Jestli se budu někdy znova vdávat, tak přesně v tomhle stylu.) Sympatickou vintage svatbu laděnou do přírodní atmosféry nafotil talentovaný Lakshal Perera.

[

]

1 komentář: