Naše Iri

Nevím, jestli to víte, ale Dej mi dárek není jen o mně a Evi. Máme třetí část našeho super-hrdinského teamu - bezva holku jménem Iri. Počtěte, jak jsme se s ní setkali.)

To je ona - naše Iri
Dej mi dárek jsme spustili pro širé lidstvo loni na podzim (teda jen v ČSSR). A protože jsme přesvědčeni, že svět by byl lepší místo, kdyby jej všichni používali, jak kartáček na zuby, tedy každý den, zkoušeli jsme všechno možné i nemožné, jak o nás dát vědět. Mimo jiné jsme oslovili holky z Nejsme agentura. Ty na nás sice neměly kapacity, ale doporučily nám svou kamarádku Iri, která je nadšená, schopná, překrásně píše a tehdy právě opouštěla svou novinářskou kariéru v ČTK a vrhala se pracovat na volné noze.

Design blog od Iri Můj dům, můj squat

Dali jsme si s Iri sraz. Během kafe jsme si okamžitě padli do oka. Zkrátka je to sympaťačka, tryskají z ní nápady jeden za druhým, je totálně zamilovaná do ilustrace, designu a kresby a píše skvělý blog plný inspirace a nápadů: Můj dům můj squat.  Taky jsme zjistili, že Iri má krásnou pětiletou dcerku Domču. Mimochodem Domča si s malou pomocí od maminky připravila svou vlastní koleci - rozhodně ji nepropásněte!

Domča, dcerka Iri

Iri nám otevřela pro nás úplně neznámý svět blogerek - úžasné, jsem ohromen, vůbec jsem netušil, že máme v Čechách tolik schopných fotografek lomeno spisovatelek o všem od módy, bydlení, grafiky, líčení, vege-vaření až po cvičení a duší klizení.) Společně v novém teamu jsme vykoumali, jak budou fungovat naše pravidelné kolekce tipů od zajímavých osobností. Kolekce je taky to hlavní, co má nyní Iri na starost a jde jí to skvěle. Není to však jediné: pravidelně přispívá na náš blog zajímavými lifestylovými články, promýšlí naše PR a taky se nám trochu rozkreslila.) Doufám, že toho bude víc a víc.

Matěj

Iri nakreslila svoji dcerku Domču pro ikonku k její kolekci

Tady spolu kreslily úvodní obrázek pro tento blog

Úvodní obrázek pro blog Dej mi dárek

[

]

Žádné komentáře:

Okomentovat