Tři cool rodiny z N.Y., L.A. a Paříže

Nevím, jestli jste si toho všimli, ale mít malé děti je teď docela cool. Obzvlášť když jich je hodně a jsou hodně roztomilé. A když patříte k rodičům, kteří se živí něčím kreativním, a zároveň vám to vydělává tolik, že si můžete dovolit svoje roztomilé děti vychovávat ve velkém umělecky zařízeném bytě, stáváte se cool rodičem s cool rodinou. A přesně o takových rodinách píše na svém blogu The Socialite Family  francouzská novinářka Constance Gennari, která chce pohledem do zajímavých rodin a jejich zajímavého bydlení (i života) inspirovat ostatní a poukázat na to, jak moc jsou rodinné hodnoty dneska důležité. Součástí každého postu je kromě fotek také krátký rozhovor, ve kterém členové cool rodin dávají tipy na zajímavé věci ze světa designu, umění i gastronomie a občas přidají nějakou tu pikantnost ze svého bydlení (i života.) Na webu najdete rodiny z Paříže, New Yorku, Milána nebo třeba Barcelony. A překvapilo mě, kolik cool matek vychovává děti samy, nebo to tak aspoň působí. A k tomu mají krásný obrovský byt a profesi typu režisérka, designérka, stylistka a podobně. No, jsou prostě cool.) Následuje malá ukázka, na zbytek se podívejte sami

Pařížský byt, ve kterém žije zakladatel značky Red Edition Cyril Laborbe se svou ženou a dvěma dětmi.


Tu krásnou úložnou mušli pro Red Edition navrhly Marie Macon a Anne-Laure Lesquoy.
Velký stůl a šest židlí k tomu je pro mě opravdu cool.) Foto: The Socialite Family


Umělci z Los Angeles Lili a Sandy a jejich dvě děti
No, wow, není to sladký?.)
Mám malý stan ... .)
Foto: The Socialite FamilyByt v New Yorku, kde žije specialistka na módu Ferebee Taube s manželem finančníkem a jejich třemi syny.Tatínek se asi zrovna nechtěl fotit ... (foto: The Socialite Family)
... ale tady ho máte. Brook Taube se svou rodinou. Foto: New York Social Diary
Za to Ferebee se s dětmi fotí moc ráda. Tady třeba pro Vogue, pro který pracovala před tím, než založila vlastní stylistický web Feyt.


Další cool domy a rodiny můžete stalkovat na samotném blogu The Socialite Family, který je také na FB, Twitteru i Instagramu. Čeká vás spoustu inspiračních fotek a zajímavé tipy z kreativního světa. So, enjoy!

Iri

[

]

Žádné komentáře:

Okomentovat