Ulov Geeka

Jsou trochu divní, mají divné záliby a navázat s nimi vztah bývá dost podivný zážitek. Jenže jsou taky docela roztomilí a díky seriálu Big Bang Theory i populární. Takže se celkem snadno může stát, že než se nadějete, máte doma geeka. Nevíte si s ním rady? Zeptejte se zkušených. Třeba Evy. Vzala si totiž Matěje - vystudovaného fyzika, který mládí strávil v pokoji se zatemněnými okny. Hraním her. Moc dobře tak ví, že mít doma geeka znamená mít hodně problémů. Třeba, když pro něj hledáte dárek. Nic normálního je totiž nepotěší. Evi s tím má ale naštěstí zkušenosti, o kterých se neváhá podělit. Na Dejmidarek.cz tak najdete kategorii Ulov Geeka plnou samých skvělých dárků pro malé i větší nerdy.

Geekův svět. Matfyzácké koleje na konci 90. let. 


Sbal ho ve sprše


Těšíš se na vodní hrátky, ale nemůžeš ho dostat od kompu? Pořiď mu tyhle vodotěsné hodinky. Neodolá a bude je chtít vyzkoušet.

Hodinky pro Geeky

S Geekem v posteli

S rozsvícenou lampičkou a knížkou. Komiks o logice vás bude bavit oba. A pozor, je v něm i láska.)


Logikomiks


Zabav svého geeka

Co si budeme povídat, někdy je potřeba si od nich trochu odpočinout. A kdo si kreslí, nezlobí. Hororové omalovánky ARRGGGHHHH!! od britské ilustrátorky Mel Elliott zaručí chvilky sladkého klidu.

Hororové omalovánky

Nakrm svého geeka

Třeba bábovkou ve stylu Stars Wars.


Bábovka Darth Vader

Umění pro Geeka

Plakát, který se hodí do každého geekovského interiéru. Radost zaručena.

Geekery Print

Další tipy na dárky pro Geeky najdete na webu Dejmidarek.cz. A pokud máte pocit, že je na dárky ještě brzo, přečtěte si náš post z minulého týdne, který vás vyvede z omylu.)

[

]

4 komentáře:

 1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 2. Ahoj super blog :)
  mrkni ke mě :)
  http://kosmetikaprozeny.blogspot.cz

  každopadně když to čtu jsem geek :D

  OdpovědětSmazat