10 věcí, po kterých muži touží

Před Vánoci je fajn zamyslet se nad tím, co těm našim mužům vlastně dělá radost. Pokud mají wishlist na Dejmidarek.cz, tak je to snadné, ale co když ne? Naštěstí je tu hned několik zdrojů inspirace. V kategorii Ulov toho šaje najdete módu, doplňky i elektronické hračky, které mu zaručeně rozzáří oči. Pokud je váš přítel, kamarád nebo brácha tak trochu nerd, mrkněte do sekce Ulov geeka. Pak tu máme konkrétní tipy od našeho Matěje, který šel s kůží na trh, a zveřejnil svůj wishlist. A nesmíme zapomenout ani na originální kolekci blogera Maaristana, ze které zaručeně vyberete krásné dárky pro alternativní muže. My jsme z téhle inspirace vybrali 10 tipů, u kterých odhadujeme, že po nich muži touží. Podívejte se na ně. 

1. Dobrá kniha

Když přijde řeč na literaturu, z mužských úst začnou plynout slova jako sci-fi, humor, napětí nebo dobrodružství. Nová knížka Tesyrra od Luďka Wellarta, která odhaluje tajemství ukryté v jádru hranaté planety, tohle všechno má.


Kniha Tessyra

2. Dobrý Komiks

Muži mají rádi krásné ženy a dobré komiksy. V Maaristaanově pánské kolekci nás zaujal tip na komiksové album beze slov, v geek sekci zase Logikomiks. 

Logikomiks je skvělé čtení nejen pro geeky

3. Dobré jídlo

To, že láska prochází žaludkem, je známá věc, která platí i o Vánocích.) Pořádným kusem kvalitního masa rozhodně nic nezkazíte. Naopak. Zaručeně potěšíte. 

Maso na tatarák z řeznictví Naše maso

4. Dobré pití

Kvalitní alkohol je ieální dárek skoro pro každého (muže.) Dopřejte mu třeba kultovní rum Sailor Jerry, který nese jméno po slavném americkém námořníkovi a tatérovi.

Kultovní rum Sailor Jerry

5. Dobrá hra

V Matějově wishlistu je jich na výběr hned několik. Skvělou atmosféru i příběh má hra The Wolf Among Us, která je k dispozici pro MAC i PC.


Hra The Wolf Among Us

6. Originální plakát 

Když mu vyberete hezký obrázek, zabijete hned dvě mouchy jednou ranou. Zpestříte společný kutloch a navíc ho potěšíte hezkým dárkem. 

Plalát od českého grafika Jana Skácelíka

7. Něco na sebe

Nemyslete si... když přijde na vzhled, muži dokážou být stejně rozmarní jako ženy. Taková sexy mikinka s atypickým zapínáním se mu bude určitě líbit. 

Mikina Answear

8. Něco na kůži

Tip na skvělou pánsku vůni jsme překvapivě našli u ženy. Designérka Anna Marešová do své kolekce zařadila parfémovanou vodu Wonderwood. A zaujala nás taky přírodní štětka na holení ze štětin jezevce.

Parfémovaná voda Wonderwood
9. Rychlá kola

Stačí dvě. Parádní kolobežka bude sice chvilku odpočívat doma, ale na jaře se mu bude víc než hodit. 

Koloběžka od Kostka

10. Polaroid

Muži chtějí všechno hned, tak jim to dopřejte. Tenhle Polaroid je z legendární řady 600, ale patří do nové edice, která vyniká integrovaným bleskem a makro režimem.

Polaroid 636

[

]

Žádné komentáře:

Okomentovat