Stylově zabalené dárky

K vánoční atmosféře patří domácí cukroví, ozdobený stromeček a krásně zabalené dárky. Poslední jmenované lze díky rostoucímu počtu designových papírnictví, pinterestové inspiraci a freebies od ilustrátorů a grafiků stále snadněji splnit. Podívejte se na náš výběr balících papírů a dekorací, které každý dárek promění v malý vánoční skvost. Některé z nich si můžete udělat i sami, jiné jsou spíš pro inspiraci a další třeba stihnete ještě v pondělí nebo v úterý pořídit. Přejeme hodně balícího štěstí.

Vánoční přání, které pro módní značku Ella Rue vytvořila ilustrátorka Inslee Fariss.

Dárkové krabice

Způsob, jak si balení dárků opravdu usnadnit. Žádné trápení s balením a krásný výsledek je přitom zaručen. Tyhle krabice se navíc dají složit do sebe, takže svým blízkým můžete připravit pořádně napínavé rozbalování. Dárky ale zároveň můžete zabalit do různých krabic podle jejich velikosti. 


Pro dárkové krabice si můžete skočit do Butlers. 
Dárky od trpaslíků

Originální papír od grafického studia Voala je krásný a zároveň hravý. Potěší obdarované bez ohledu na to, kolik jim je let. Děti, rodiče, babičky i dědečky. Trpaslíci navíc dávají Vánocům pohádkový rozměr, protože do pohádek přece patří. 
Balící papír od Voala

Zabalení tučňáci

Další skvost od Voala, do kterého jsem zabalila většinu letošních dárků. K tučňákovému motivu se nádherně hodí jmenovky od ilustrátorky Emily Winfield Martin, které si můžete stáhnout tady. I další grafici dávají k dispozici svoje štítky. Stačí si jen vybrat. A vytisknout. A nadepsat.)

Balící papír s tučňáky od Voala
I tyhle krásné štítky od Kelli Murray jsou volně ke stažení.
Zvířátkové balení

Tohle je opravdu roztomilé  a zvládnete to udělat sami doma. Potřebovat budete papír, fixy nebo pastelky, nůžky a inspiraci z webu Mr Printable, kde jsme tenhle krásný nápad objevili. 

Zvířátkový papír z Mr Printable
Duhové dárky


I tenhle papír je z v webu Mr Printable, kde najdete spoustu skvělých DIY nápadů. Tuhle duhovou variantu si narozdíl od zvířátek ale můžete jen jednoduše vytisknout. Pastelové odstíny jsou v kurzu a dodají slavnostnímu večeru sladkou atmosféru.

Třpytivý papír z webu Mr Printable

[

]

Žádné komentáře:

Okomentovat