Den dětí

Jsou naše štěstí i naše budoucnost. Mají jedinečný pohled na svět, který v očích dospělých odhaluje nové skutečnosti. A i když jsou s nimi občas velké starosti, přináší nám hlavně velkou radost. V pondělí děti oslaví svůj den, který v roce 1949 vyhlásila Mezinárodní demokratická federace žen. My jsme u téhle příležitosti vytvořili speciální dětskou kolekci plnou hraček, knížek, oblečků a kreativních sad. Berte to jako inspiraci nejen na dětský den, ale rovnou na celý rok. Malá radost děti vždycky potěší. Tipy na radost pro naše nejmenší můžete hledat také v naší kategorii Dárky pro děti

Tipy z naší Dětské kolekce

Na Den dětí se zároveň pořáda řada zajímavých akcí. Někde je vstup zdarma, jinde je rovnou připraven speciální program. Tady jsou naše tři tipy, kam v pondělí s dětmi vyrazit a užít si jejich slavnostní den. 

Zebří den v ZOO

Pražská zoologická zahrada slaví dětský den pravidelně a tak pro děti, které v pondělí 1. června zaplatí za vstupné jen 1 korunu, opět připravila zajímavý program. Bude se křtít zebří mládě narozené letos v dubnu, děti si můžou vyzkoušet dopravní školičku a chybět nebude ani skákací hrad nebo hudební doprovod. Podorbné informace najdete na webu ZOO Praha. 

ZOO Praha 

Zlín Film Festival

Mezinárodní festival filmů pro děti a mládež začal v pátek a pořádá se až do 4. června. V pondělí si můžete užít návštěvu festivalového zámku, kde je herna, fotokoutek nebo třeba Pokojíček Malého prince. V dílně se tady dopoledne budou tvořit Pohádkové víly z ovčí vlny, odpoledne pak ze stejného materiálu lehounké šperky.

Zlín Film Festival

Vědecká zábava


Zábavní vědecký park VIDA! v Brně pro děti připravil kreativní odpoledne, ve kterém si vystřídají růžná roční období. Vyrábět se budou jarní poupátka z papíru, podzimní listy i zimní ledové bubliny. Všechno se uskuteční 1. června od 14 do 19 hodin. Pro všechny děti od 3 do 15 let je připraveno vstupné jen za 20 Kč.


Zábavní vědecký park VIDA!

[

]

Žádné komentáře:

Okomentovat