Řekni mi, jaká je Tvá máma...

... a já Ti řeknu, co jí máš příští neděli darovat. Za týden se totiž slaví svátek matek, který připadá na druhou květnovou neděli. Alespoň v souladu s americkou tradicí, kterou u nás pomohla prosadit Alice Masaryková - nejstarší dcera prvního československého prezidenta. Ve spojených státech se moderní verze svátku slavila poprvé v roce 1908, v Československu pak o 15 let později. Pokud má vaše maminka účet na Dejmidarek.cz, máte samozřejmě  skoro vyhráno. Jednoduše vyberete jedno z jejích přání. Některé maminky se ale v online světě cítí pořád trochu nesvé, a proto se budou hodit naše tipy. Stačí se jen po krátké úvaze rozhodnout, do jaké kategorie vaše máti spadá. 

Je spíš praktická?

Důležité pro ni je, aby věci byly funkční a dlouho vydržely. Když ale navíc budou hezké, jistě se zlobit nebude. 


Tipy na dárky pro praktické maminky

Rozhodně elegantní!

Vypadá jako vaše starší sestra, miluje krásné věci a podle toho působí také její vizáž i byt. Máte štěstí. Naše tipy jsou pro ni jako stvořené. 


Tipy na dárky pro elegantní maminky

Maminka Bohémka

Miluje divadlo, knížky a vysedávání v kavárnách a jejím nejoblíbenějším programem je čt art. Skvělé tipy na dárky, které ji určitě potěší, najdete v kolekci scenáristky Lucie Konečné nebo v naší kategorii IQ zaměřené na umění a literaturu. 


Tipy pro bohémské maminky z kategorie IQ

Maminka kuchařka

V kuchyni tráví každou volnou chvilku a vždy, když k ní přijdete na návštěvu, pro vás připraví něco dobrého. Potěšte ji stylovou zástěrou, sladkou kuchařkou nebo šikovnou vychytávkou do kuchyně. 

Tipy na dárky pro maminky - kuchařky.

Přejeme vám, ať mamince vyberete dárek, který ji rozzáří oči, a zajistí radost po celý rok nebo aspoň minimálně do Vánoc.)

[

]

Žádné komentáře:

Okomentovat