Rozhovor s Jitkou z Dekada

Když přijde řeč na stylově zařízený interiér, velikost nemusí hrát žádnou roli. Stačí se trochu zamyslet, hodně si pohrát a vědět, kam se vydat pro zajímavý nábytek, doplňky a dekorace. My o jednom takovém místě víme. V obchodě Dekado najdete originální věci od talentovaných designérů z celého světa. Třeba vtipné povlečení od holandské značky Snurk, krásné a praktické textilní nástěnky nebo kovové plakáty, které si můžete pověsit na zeď, aniž byste do ní museli vrtat. Za projektem stojí interiérová designérka Jitka Kobzová - zakladatelka studia Ambience Design, která do obchodu vybírá ty nejzajímavější věci, jež si během své praxe ověřila a oblíbila. Poprosili jsme ji o krátký rozhovor zaměřený na radost z dárků i klíčové momenty, které vedou k úspěchu ve světě designu. 

Tapety, nábytek i doplňky Dekado najdete i v našich tipech na dárky. 

Jitka Kobzová

Radši dárky dáváte nebo dostáváte? Určitě raději dárky dávám. Mám radost, když přináším radost, takže to v podstatě dělám pro sebe.Jaký dárek Vám kdy udělal největší radost? Každý dárek od mých blízkých mě potěší, nezávisle na hodnotě.


Jakou knihu dáváte nebo chcete dávat jako dárek svým blízkým?

Prvok, šampón, Tečka a Karel od Patrika Hartla

Zábavnou knížku od Patrika Hartla si u nás snadno můžete přidat do svých přání, nebo ji někomu darovat. 

Co byl klíčový moment úspěchu studia Ambience Design?

Vytvoření kvalitního týmu. Sice to potřebovalo čas, ale stálo to zato! 

Kdybyste dnes v oboru mohla začít znova, co byste změnila?


Prožívám každý okamžik velmi intenzivně a tím co bylo, se nezabývám. Jak se říká "všechno zlé pro něco dobré" a na špatné věci se přece nevzpomíná.Tipy z Dekada najdeta také v aktuální kolekci, kterou vytvořila šéfredaktorka časopisu Pěkné bydlení Jana Matoušková. 


Ukázka z kolekce Jany Matouškové, ve které najdete i přehoz z Dekada. 

[

]

Žádné komentáře:

Okomentovat