5 Instagram účtů, které vás budou bavit.

Sociální síť, kterou každý měsíc využívá 300 miliónů lidí, musí zaručeně nabízet zajímavý obsah. Aby taky ne. Jsou na ní totiž všichni. Modelky, hreci i režiséři. Slavní sportovci, hudebníci i politici. Samozřejmě také stylisté, designéři, fotografové a další umělci. A pak ti nejdůležitější. "Obyčejní lidé", kteří ovšem mají neobyčejné nápady nebo se hodně dobře vyznají v některém z populárních oborů. Třeba v módě nebo gastronomii. Z toho obrovského množství zajímavých profilů jsem vybrali pětici těch, které nás bavíc nejvíc. Třeba to budete mít podobně. 

1. Escape your desk

Asi se všichni shodneme na tom, že pracovat v kanceláři je nuda. Moc otravných lidí. Málo místa. Nepříjemný šéf. Nehezké prostředí. Mnohem inspirativnější je pracovat v nějaké krásné kavárně nebo parku. A právě tahle místa najdeta na profilu Escape your desk, na kterém se to krásným prostorem na práci jen hemží.

coffee bruins/Escape your desk

2. M E N & C O F F E E

Jsme opět u kávy a krásy, ale tentokrát nejde o práci, ale o pohledné muže, kteří pijí kafe. Otevřené přiznáváme, že se na tuhle kombinaci moc hezky dívá. Mimo jiné i proto, že většina pózujících chlapíku si kafe dopřává bez košile. 

MEN & COFFEE

3. French Words


Každý den jedno francouzské slovo. K tomu anglický překlad, občas nějaký obrázek a sem tam citát. Zábavný způsob, jak si lehce a nenásilně rozšiřovat francouzskou slovní zásobu.


French Words

4. copywriterka

Pod tímhle účtem se skrývá sympatická PR girl Michala Gregorová, která kromě svých klientů miluje také skvělé jídlo. Na jejím Instagramu najdete tipy na zajímavé restaurace, fotozážiky z cest nebo hezké fotky jen tak pro radost. Třeba dobré kávy nebo lučního kvítí. 

Michala Gregorová/copywriterka

5. kinfolk

Čistá krása v maximální simple podobě. Je jedno, jestli jde o módu, dobré jídlo, způsob práce nebo třeba útulné bydlení. Tým kolem magazínu Kinfolk tohle všechno zkrátka umí podat tak, že se vám tají dech. Kromě vizuální nádhery  tenhle profil přináší také inspiraci na DIY nápady, zajímavé podniky nebo tipy na cestování. 

kinfolk/Starr Hout

A koho na Instagramu sledujete vy?

[

]

Žádné komentáře:

Okomentovat