Dejmidarek pro všechny

Za necelé dva roky, kdy náš projekt Dejmidarek.cz funguje, se o něm stihla vytvořit řada mýtů. Za některé si můžeme sami. Matěj opravdu není autista, ale není divu, že si to o něm lidé myslí, když si to sám napsal do popisu. Nejasnosti jsou také kolem kolekcí. Někdo si myslí, že se v úvodních textech autoři sami vychvalují. Vychvaluju je ale já a to čistě proto, že osobnosti, které si do kolekcí vybírám, mají prostě a jednoduše můj velký obdiv. A ano, všechny náklady spojené s Dejmidarek.cz pokrýváme sami. Nemáme žádného investora, i když tuhle možnost do budoucna nevylučujeme. A poslední, snad největší mýtus ze všech, se váže k tomu, jak Dej mi dárek funguje. Lidé ho vnímají jako uzavřený projekt, jehož radosti si můžou užívat jen ti, co jsou "za zdí". Je pravda, že po registraci přichází velká zábava  - lidé si vytváří wishlity, vzájemně si je komentují, vidí, kdy mají jejich blízcí narozeniny a můžou si krásné věci z kolekcí a tipů rovnou překlikávat do svých přání. Ale to, co hodně lidí neví, je fakt, že jejich wishlist můžou vidět i ti, kteří na Dej mi dárek zaregistrovaní nejsou. Stačí k tomu jeden jednoduchý krok, který vám teď ukážu. 

Přihlásíte se na svůj účet a vpravo nahoře kliknete na ikonku Sdílet wishlist. Odkaz jednoduše zkopírujete a pošlete lidem, kteří vás v blízké době plánují něčím obdarovat. A pak už se budete jen tetelit radostí, až rozbalíte dárek, po kterém jste toužili. Čím víc přání máte ve svém wishlistu, tím větší bude vaše překvapení.)Takhle jednoduché sdílení wishlistu je. A když budete chtít, můžete ho kdykoliv vypnout. Pak ho ti, kterým jste ho dříve poslali, už neuvidí.

A když budete chtít, můžete si svůj wishlist nechat zobrazit na svém webu nebo blogu i s náhledem obrázků vašich přání. Tak jako to mám , Olívka, Šárka nebo třeba Radush. Pokud se pro tuhle možnost rozhodnete, stačí nám napsat, a zařídíme to. 

Odkaz na Dejmidarek.cz na blogu Šárky, jejíž kolekci najdete tady

Tak snad jsme některé mýty uvedli na pravou míru, kdyby cokoliv, pište a ptejte se. S Evi a Matějem jsme jedno velké ucho. 

Iri

[

]

Žádné komentáře:

Okomentovat