Dejmidarek pro všechny

Za necelé dva roky, kdy náš projekt Dejmidarek.cz funguje, se o něm stihla vytvořit řada mýtů. Za některé si můžeme sami. Matěj opravdu není autista, ale není divu, že si to o něm lidé myslí, když si to sám napsal do popisu. Nejasnosti jsou také kolem kolekcí. Někdo si myslí, že se v úvodních textech autoři sami vychvalují. Vychvaluju je ale já a to čistě proto, že osobnosti, které si do kolekcí vybírám, mají prostě a jednoduše můj velký obdiv. A ano, všechny náklady spojené s Dejmidarek.cz pokrýváme sami. Nemáme žádného investora, i když tuhle možnost do budoucna nevylučujeme. A poslední, snad největší mýtus ze všech, se váže k tomu, jak Dej mi dárek funguje. Lidé ho vnímají jako uzavřený projekt, jehož radosti si můžou užívat jen ti, co jsou "za zdí". Je pravda, že po registraci přichází velká zábava  - lidé si vytváří wishlity, vzájemně si je komentují, vidí, kdy mají jejich blízcí narozeniny a můžou si krásné věci z kolekcí a tipů rovnou překlikávat do svých přání. Ale to, co hodně lidí neví, je fakt, že jejich wishlist můžou vidět i ti, kteří na Dej mi dárek zaregistrovaní nejsou. Stačí k tomu jeden jednoduchý krok, který vám teď ukážu. 

Přihlásíte se na svůj účet a vpravo nahoře kliknete na ikonku Sdílet wishlist. Odkaz jednoduše zkopírujete a pošlete lidem, kteří vás v blízké době plánují něčím obdarovat. A pak už se budete jen tetelit radostí, až rozbalíte dárek, po kterém jste toužili. Čím víc přání máte ve svém wishlistu, tím větší bude vaše překvapení.)



Takhle jednoduché sdílení wishlistu je. A když budete chtít, můžete ho kdykoliv vypnout. Pak ho ti, kterým jste ho dříve poslali, už neuvidí.

A když budete chtít, můžete si svůj wishlist nechat zobrazit na svém webu nebo blogu i s náhledem obrázků vašich přání. Tak jako to mám , Olívka, Šárka nebo třeba Radush. Pokud se pro tuhle možnost rozhodnete, stačí nám napsat, a zařídíme to. 

Odkaz na Dejmidarek.cz na blogu Šárky, jejíž kolekci najdete tady

Tak snad jsme některé mýty uvedli na pravou míru, kdyby cokoliv, pište a ptejte se. S Evi a Matějem jsme jedno velké ucho. 

Iri

[

]

Žádné komentáře:

Okomentovat