Back to school, back to office.

Tak nám zase jednou skončily prázdniny a je čas se s tím smířit. Dobrá zpráva je, že brzy budou Vánoce (přesně za 116 dni), a čekají nás tak zase jiné radosti. Návrat do školy a do práce navíc může být i docela hezký. Přivítáte se s kolegy a spolužáky, poznáte nové kolegy a spolužáky a něco nového si rovnou můžete i pořídit. V oblasti kancelářských vychytávek a stylových školních pomůcek je totiž opravdu z čeho vybírat. My jsme takový malý výběr udělali v naší aktuální kolekci, která je plná školní, studentské a pracovní inspirace. Co všechno v ní najdete?

Něco pro prvňáčky

Pokud vaše dítko v úterý nastupuje do školy úplně poprvé, je to velká událost pro celou rodinu. Jistě máte k dispozici seznam, jaké pomůcky je potřeba pořídit. Kromě toho ale malému školákovi můete dopřát i malé radosti mimo povinnou výbavu. Třeba kreslící tabuli, když si bude chtít hrát na školu i doma, nějaké fešné triko nebo obrázkové množiny. A nezapomeňte vzít děti s sebou na letošní Designblok. Návrhářka Hana Zárubová tady totiž představí svou novou dětskou kolekci. 

Ukázka z kolekce Zpátky do lavic (a do kanclů)

Něco pro starší školáky

Děti, které už trochu povyrostly, dobře ví, jak to ve škole chodí. Důležitý je hlavně vlastní styl. Ať to jsou srdíčka, sportovní motivy nebo třeba komiksoví hrdinové... Cení se důslednost v jejich opakování a co nejhezčí provedení. Na triku, na batohu, na penále nebo třeba na svačinové taštičce. 


Ukázka z kolekce Zpátky do lavic (a do kanclů)Něco pro studenty

V téhle věkové kategorii vlastní styl nabývá nových rozměrů. Čím odlišnější, tím lepší. V kurzu jsou lokální věci, neotřelé doplňky a originální móda. Přitažlivá, ale ne prvoplánová. Třeba pouzdrové šaty v sexy červené barvě, které sice mají výstřih, ale zároveň jsou až ke krku. 

Ukázka z kolekce Zpátky do lavic (a do kanclů)
Něco pro odrostlé pracanty

V open spacu člověk svůj vlastní styl rychle ztrácí, protože se pomalu, ale jistě mění v šedou kancelářskou myš. Když si to ale včas uvědomí, může s tím ještě něco udělat. Třeba si pořídit ležérní sáčko, doplnit ho kloboukem a vyrazit proti kancelářskému proudu. Od věci nejsou ani elegantní šaty nebo dobře padnoucí bílá košile. 


Ukázka z kolekce Zpátky do lavic (a do kanclů)

Ať se vám naše pracovně-školní kolekce líbí. 

[

]

Žádné komentáře:

Okomentovat