Hrnečky Mugtail: hrnek, svícen i úložná dóza

Každý den vám přinášíme tipy na krásné věci, které nás okouzlily svým půvabem nebo zajímavým nápadem. Hrnečky Mugtail mají obojí. Zobrazují něžná zvířátka s ocáskem, který u některých zároveň slouží jako ouško. Jsou čistě bílé, a když do nich vložíte svíčku, její plamen nádherně rozzáří samotné zvíře. Z hrnku ale můžete samozřejmě také pít nebo ho použít k ukládání domácích nezbytností nebo mini pokladů. My jsme vyzkoušeli všechny tři varianty, o které se s vámi teď chystáme podělit. 

Mugtail jako hrnek na čaj

Když pijete kávu, čaj nebo třeba kakao z takhle krásného hrníčku, stane se z téhle činnosti nádherný zážitek. A co teprve, když v něm nějaký dobrý nápoj naservírujete svým hostům. Návštěva nebude mít slov. A ráda přijde zas. 

Dobrá knížka, dobrý čaj a krásný hrneček. Co víc si k ideálnímu relaxu přát. 
Mugtail jako stojan na tužky

Hrnečky Mugtail mají podle zobrazeného zvířátka různou velikost. Ten s ledním medvědem patří k těm větším, a tak se do něj ve formě úložného stojanu vejde hodně věcí. Kromě tužek třeba taky šitíčko nebo sbírka vizitek. 

Mugtail v pracovně
Mugtail jako svícen

Tohle je jedna z nejkrásnějších rolí. Když se zvířátko po vložení čajové svíčky do hrnečku rozsvítí, rozzáří se celý byt. Pohádkově kouzelnou atmosférou, která trvá tak dlouho, dokud svíčka nezhasne. 

Rozsvícená kočička
V našich tipech na dárky najdete ocáskový hrneček s laňkou, který pochází z obchodu Buydesign. Porcelánové skvosty, které jsou na pohled sice křehké, ale zároveň velmi odolné (a vhodné i do mikrovlnky) vyrábí japonská společnost Kinto

[

]

Žádné komentáře:

Okomentovat