Rozhovor s Evou z obchodu s prádlem SassyladyKvalitní spodní prádlo je nejen krásné, ale také funkční a pohodlné. A právě s jeho výběrem vám pomůže Eva Halfarová - majitelka obchodu Sassylady, který otevřela po letech zkušeností v oboru z amerického trhu. V rozhovoru pro Dejmidarek.cz nám prozradila, co se naučila během práce v New Yorku, jaké trendy jsou aktuální v oblasti podprsenek, a které chyby dělají Češky při jejich výběru. Krásné prádlo od značek DKNY, Hanky Panky nebo Heidi Klum z obchodu Sassy Lady pak najdete v našich tipech na dárkyEva Halfarová - majitelka obchodu Sassylady
Pracovala jste ve slavném obchodním domě Bloomingdales, kde jste zákaznicím radila při výběru spodního prádla od prestižních značek. Jak jste se k takové práci dostala a jak velká to pro Vás byla zkušenost?

Už od mládí mě velmi zajímala móda a po příjezdu do NY, kde jsme s manželem měli strávit několik let, jsem byla doslova fascinovaná výběrem a kvalitou zboží, které bylo zde k dispozici. Náhodou jsem se poté doslechla, že v Bloomingdales otevírají nové oddělení se spodním prádlem, tak jsem se rozhodla zkusit své štěstí a podařilo se. 

Zkušenost to pro mne byla obrovská, protože Bloomingdaless je v USA synonymem špičkové kvality a tomu také odpovídaly nároky na všechny zaměstnance. Prošla jsem náročným zaškolením a teprve tam jsem si uvědomila, co v praxi znamená rčení „Náš zákazník náš pán".

Vzpomenete si na první impuls, který odstartoval myšlenku na vlastní obchod s luxusním prádlem?


V USA jsem strávila čtyři roky a po návratu do ČR jsem si na základě vlastní zkušenosti s nákupem mateřské podprsenky uvědomila, že to zde zákazník nemá jednoduché. Často platíme velké částky za zboží podprůměrné kvality a jen na velmi málo místech nám při nákupu poradí tak, abychom mohli udělat co nejlepší rozhodnutí. I z toho důvodu také mnoho lidí nakupuje v USA. Otevřením vlastního obchodu jsem se tedy chtěla pokusit o to, aby zákaznice měly možnost si u nás nákup užít, aby byly spokojené a aby se návštěva u mě lišila od nákupu v supermarketu, kam většina lidí přijde s cílem vše vyřídit a co nejrychleji opět zase odejít...

Interiér obchodu Sassylady, který najdete na Praze 1 v ulici Charvátova 11

V čem české ženy při výběru podprsenek dělají největší chybu?


Většinou nosí o číslo menší velikost podpsenky, což pak způsobí opačný efekt, jako když máte malé šaty. Menší košíček (prsa přetékají) a větší obvod (který zajišťuje 80% podpory podpsenky). Upřednostňují bílou barvu, avšak nejlepší je tělová, tato barva je nejblíže tónu Vaší pleti a není vidět pod bílou halenkou. Mají oblíbenou jednu až dvě podpsenky a nosí je stále dokola – základem jsou minimálně čtyři kusy s tím, že je dobré nechat je odpočinout a obden je střídat, tolik se nevytahají. Velmi nevkusné jsou gelová ramínka, dnes je na trhu velký výběr konvertabilních, bez ramínek podprsenek.


Konvertibilní podprsenka s odnímatelnými ramínkyJaké jsou v oblasti prádla nejnovější trendy?
Nyní jsou v módě nevyztužené podprsenky, velmi oblíbené krajkové braletky (které jsou nádherné, ale doporučuji je pouze do košíčku C) a ¾ korsetové podprsenky tzv. Bardotky. Různé odstíny modré, zelené, oranžové v pastelových tónech. 

Aktuální hit - podprsenka  "Bardotka"

Který dárek Vám kdy udělal největší radost a radši dárky dáváte nebo dostáváte? 


Největší radost mi udělala kytice Fruit Flower (zde v ČR Frutiko)a lístek na NY Rangers v Madison Square Garden, protože jsem velká fanynka Jaromíra Jágra. Velmi ráda lidi obdarovávám a ještě raději dárky přijímám:)Kromě krásného prádla Sassylady nabízí také Bra-fitting party, na které se pobavíte, a zároveň si na závěr odnesete dobře padnoucí podprsenku. 

Bra-fitting party

[

]

Žádné komentáře:

Okomentovat