Perníčková párty v bistro Kidó

Štěstí přeje připraveným, a proto jsme se už v září rozhodli uspořádat malou předvánoční párty. Pozvali jsme na ni blogery a blogerky, které se v příjemné letenské kavárně Kidó pustili do zdobení perníčků. V souladu s vánoční atmosférou bylo také servírování vosích úlů a předávání dárečků. Samozřejmě jsme nečekali žádné morouse, ale i tak jsme byli překvapení, jak milí a komunikativní naši blogeři jsou. A taky kolik toho stíhají. Škola, práce, blog. Brzké ranní odchody a pozdní večerní příchody. Smekáme. A zároveň se moc těšíme na realizování naší novinky, na které jsme se během eventu domlouvali - propojení webu Dejmidarek.cz s blogerským světem. To už se sice částečně děje prostřednictvím našich kolekcí, ale bude to větší. A bude vás to bavit. Stay tuned.)

A co všechno se na naší blogerské akci dělo? Tady je fotoreport:
Jako první se do zdobení perníčků pustil...
... náš Matěj.
Výsledkem byl medvěd na extošce.)
Matěje následovala Veronika z blogu Stylish Coffee.

A brzy se k ní přidaly i Lucka Šumová a Kristýna Tulachová
Perníčkové srdíčko
Perníčkový medvěd
Šlo jim to fakt krásně. 
A takhle zdobily perníčky budoucí blogerky Domi a Sára.) Ta na eventu doprovázela maminku Alici z blogu Mámou Stylově
Po zdobení nastal čas vyplňování. Pro blogery jsme totiž připravili malý dotazník. 
Tady ho vyplňuje Michael z blogu On the Leaf
A tady už Evi s Matějem hodnotí jeho výsledek. Zdá se, že prošel.)
A na závěr samozřejmě nechyběly dárečky. Sešit od Papelote a formičky z Tescomy. 

A tady jsou novinky, které na Dejmidarek.cz patří mezi čerstvé nebo do budoucna plánované funkce. Ano, ano - brzy otevřeme možnost mít víc wishlistů. Jeden tajný, jeden veřejný. Jeden vánoční, jeden k narozkám... Jak budete chtít. Těšte se:) Brzy vám k tomu napíšeme víc. 

[

]

3 komentáře:

 1. Uvítala bych zase nějakou dětskou kolekci pro inspiraci :) ... A možná i funkce co já chci dát někomu? Do svého wishlistu si totiž občas ukládám i co chci pro tříletého syna :D Lenka

  OdpovědětSmazat
 2. Ahoj :) Dětskou kolekci zase určitě někdy připravíme, mezitím se můžeš mrknout do sekce Tipů a Dárků pro děti: https://dejmidarek.cz/tips/darky-pro-deti/
  A pokud si chceš vést seznam, co chceš někomu koupit, a pak si to rovnou odškrtávat jako v nákupním seznamu, tak k tomu slouží sekce Daruji (ten nákupní košík), kde se Ti jednak zobrazují dárky, které sis u svých přátel "zablokovala", ale taky si sem lze vložit to, co chceš koupit těm, co vlastní wishlist nemají :)
  A udělalas nám obrovskou radost, že Dejmidarek takhle profi používáš... Ať slouží :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Díky, to s tím seznamem jsem nevěděla :) Mrknu na to. Lenka

   Smazat