Pozvánka na festival Lustr

Využijte toho, že dneska krásně svítí sluníčko a vyražte na příjemnou podzimní procházku do centra města. Konkrétně na Malou Stranu do Cihelné ulice, kde se v kulturním centru Containall pořádá druhý ročník festivalu ilustrace Lustr. Účastní se ho mladí ilustrátoři, jejichž díla tady můžete nejen obdivovat, ale rovnou také koupit. Jaké další věci, si na festivalu můžete užít? Tady je jejich seznam. 

Interiérové street art

Nejen plakáty a obrázky pověšené na zdi, ale rovnou pokreslené celé zdi nebo třeba závěsy. Pokud máte, vemte s sebou foťák, protože tohle už jen tak jinde neuvidíte. 

By Myokard
Škola volá
Ilustrovaný závěs
Pocta naší Evi.)
Tag
Kytky a ilustrace patří k sobě. 
Dětský koutek

Pokud kromě foťáku máte také děti, taky je vemte s sebou. Čeká na ně totiž skvělý koutek od Devoto a časopisu Raketa, kde si můžou kreslit, hrát a vyrábět. A foťák se bude hodit tak jako tak, protože své potomky můžete zvěčnit jako malé raketky. 

Focení malých rakeťáků
Dětský koutek na festivalu Lustr
Dětem se budou líbit i plakáty od Little World 
I want to be like...
Nákupy

Plakáty, obrázky, ale také třeba knížky nebo ilustrované talířky, mističky a hrnky od Adekor. Pokud se stane, že krásné kousky talentovaných ilustrátorů budou pryč, nezoufejte. Stačí se mrknout do naší kategorie Dárky do bytu, kde je najdete a můžete objednávat online. 

Ilustrované nádobí od Adekor. 
Prázdninová série od Veroniky Homolové
Talířek s jednorožcem od Lény Brauner
Dobré jídlo

Třeba domácí zmrzka od Hlíny, kterou vyrábí studenti umění. Se svým stánkem jezdí nejen po Praze, ale rovnou po celém světě. Ve zdejší bistro místnosti můžeme doporučit také domácí limču, skvělé kafe, citrónovou bábovku nebo quiche s čedarem.

Zmrzlina od Hlíny
Dopřát si můžete i konopnou.)
Občerstvení na festivalu Lustr

Akce je dnes a zítra přístupná od 10:00 až do pozdních večerních hodin a to na adrese: Cihelná ulice 4, Praha 1 - Malá Strana

[

]

Žádné komentáře:

Okomentovat