5 tipů na skutečně osobní dárky

Náš web Dejmidarek.cz slouží k tomu, abyste od svých blízkých dostali dárky, po kterých opravdu toužíte. Tak se vám splní všechna tajná přání, což je skvělé. Teď si ale představte, že vás rodina a kamarádi potěší něčím, co bude skutečně jen pro vás. Nebo naopak. Vy darujete věc, která vznikla přímo na míru obdarovaného. Řeč je o skutečně osobních dárcích, jejichž součástí jsou iniciály, jména nebo třeba rovnou i tváře.

Tip číslo 1 - Plakát pro miminko

Hurá, je to kluk! A jaké má krásné jméno. A jaké má pěkné míry! Ilustrátorka Aleksandra Griz Antkowiak, která pod značkou RumTunTun tvoří milé věci pro děti, dostala skvělý nápad, jak informace typicky zasílané smskou převést do autorské grafiky. Plakát pro miminko je rozhodně skvělým dárkem pro novopečené rodiče, kteří ho můžou použít jako krásnou dekoraci nad postýlku. 

Plakát pro miminko
Tip číslo 2 - (Nejen) rodinný porcelán

Ve většině rodin platí, že má každý svůj hrníček. Co tuhle tradici ale rozšířit také o další nádobí? Třeba talířky s portréty členů rodiny, takže bude naprosto jasné, komu který patří. Porcelán na míru navrhuje a vyrábí třeba studio Por Art. Přát si můžete nádobí se jménem, portrétem i oblíbeným motivem. 

Porcelán na míru

Tip číslo 3 - Ilustrovaný portrét

Francouzská výtvarnice Izumi Idoia tvoří hravé ilustrace s lehkým dotekem japonské mangy, kterým ale zároveň nechybí francouzský šarm. A v tomhle jedinečném stylu od ní můžete mít nejen její obrázky a plakáty, ale rovnou vlastní portrét. Stačí jen zaslat fotku. Portrét bude hotový asi za 15 dní a podle velikosti stojí od 80 do 130 eur. 

Izumi Idoia a její portrét dětské modelky Chloe
Tip číslo 4 - Šperk na míru

Ani ten nejdražší šperk se hodnotou nevyrovná kovovému skvostu, který byl darován s láskou a - s nápadem. Ve zlatnictví ale takový nehledejte. Zkuste spíš oslovit talentovaného designéra, který se s vámi sejde, promluví a navrhne poklad na míru toho, komu ho chcete dát. Tímhle stylem pracuje například šperkařka Klára Šípková, která kromě vlastní kolekce tvoří také věci podle individuálních přání svých zákazníků. Za pozornost stojí i její snubní a zásnubní prstýnky.

Prstýnky na celý život podle Kláry Šípkové: S magnetem, s datem svatby římskými číslicemi, ze subtilních obrouček pro pár stavebních inženýrů a se souřadnicemi místa seznámení česko-anglického páru.
Tip číslo 5 - Ušité jméno

Česká značka Typoland nabízí látková písmena, ze kterých si můžete poskládat cokoliv si budete přát. K dispozici jsou i nafukovací písmena, která se hodí na párty a oslavy. Obě verze pak můžou posloužit jako krásná interiérová dekorace.

Nafukovací písmena od Typoland, na fotce je blogerka Paulínka.

 Tak co - už máte představu, jak moc osobní budou letošní Vánoce?.)

[

]

2 komentáře: