Novinka na Dejmidarek.cz: Vyhledávání mezi tipy na dárky

Bez skvělých uživatelů (už je vás víc než deset tisíc!) by Dejmidarek.cz nebyl tím, čím je. Vaše ponděty a nápady na nové funkce a možnosti pro nás znamenají velkou motivaci, jak naši sociální síť neustále zlepšovat. Mezi vaše přání se zařadila i možnost vyhledávat mezi tipy. A protože se řídíme heslem "Náš uživatel, náš pán", dali jsme se do toho. Iri ke každému z tipů zařadila konkrétní štítky s informací o barvě, materiálu a dalších vlastnostech a Matěj se postaral o to, aby na webu přibyla funkce "vyhledávání". Z novinky máme obrovskou radost a hned vám ukážeme, jak to celé konkrétně funguje. 

Teď už se před vámi žádný tip neschová. Ilustrace: Amelie Fontaine

Když na hlavní stránce webu Dejmidarek.cz zobrazíte položku "Tipy na dárky", uvidíte vpravo nahoře novou kolonku - Hledej tipy. Do políčka jednoduše zadejte požadovanou vlastnost, třeba barvu, materiál, typ dárku a další specifika a těšte se, jaké dárky se před vámi objeví.

Vyhledávání v tipech na dárky
Představte si třeba situaci, že hledáte dárek pro kamarádku, která má ráda doplňky v čistém severském stylu. Do vyhledávacího políčka tedy zadáte "dánský design" a vyjede vám seznam krásných věcí od dánských designérů. 

Vyhedávání spojení "dánský design"

Další příklad - hledáte dárek pro svého přítele, který má být hezký, ale zároveň praktický. Co třeba dokonale padnoucí košile? I takovou u nás najdete. Stačí, když do vyhledávače zadáte "padnoucí košile" a máte postaráno o perfektní dárek pro svou lásku. Anebo naopak. Chcete potěšit přítelkyni novým parfémem? Do políčka s lupou napište "vůně" a vybírejte. A pak tu máme dárky pro děti. Milují ty vaše roboty? Tak je pro ně vyhledejte!

Vyhledávání dárků podle slova "robot"

Vyhledávání dárků podle barvy "tyrkysová"

Vyhledávání na Dejmidarek.cz zatím funguje prvních pár dní, takže budeme rádi, když nám dáte vědět, co doplnit, změnit či vylepšit. Rádi ale samozřejmě budeme i za pochvalná slova:) Děkujeme!

[

]

2 komentáře:

  1. Paráda, už jsem na vyhledávání taky koukala, i zařadila nový seznam - když jich jde teď víc najednou. Ještě bych uvítala - ale už je to taková drobnost, která není nijak podstatná, ale měnit pořadí dárků - ty nejnovější se automaticky dávají na začátek a pak s nimi nejde hnout... Pomalu se ke mně začínají přidávat i lidé z mého okolí, loni to byl jen manžel, letos další dva, tak snad další přibudou ;) mějte se

    OdpovědětSmazat
    Odpovědi
    1. Haničko, moc děkujeme za koment a na možnost měnit pořadí dárků určitě zapracujeme. A máme radost, že sek nám díky vám přidávají další uživatelé:)

      Smazat