Spustili jsme možnost mít více wishlistů.


Tajný nebo veřejný. Narozeninový, vánoční nebo svatební. Na Dejmidarek.cz jsme spustili toužebně očekávanou možnost vést si více wishlistů. Stávající přání si tak můžete pohodlně a prakticky rozdělit do různých kategorií. Hned vám ukážeme, jak na to. Nejdřív ale musím ohromně poděkovat našemu Matějovi, který novou funkci bravurně naprogramoval přesně na míru anti IT talentům jako jsem já - všechno je intuitivní a přehledné. A navíc je to skvělý důvod, jak si ve svých přáních udělat pořádek. 

Už jste některé dárky obdrželi a pořád je máte na seznamu? Klikněte u nich na talčítko Obdrženo a šup s nimi do historie přání. Máte v seznamu dárky, po kterých už vaše srdce netouží? Jednoduše je smažte. 

 
Nový wishlist si jednoduše přidáte pomocí tlačítka + . Pak už ho stačí jen pojmenovat.


Stávající přání z původního wishlistu přeřadíte do nového seznamu pomocí funkce Změnit.


Wishlisty můžete využívat i jako vlastní inspiraci nebo třeba vysněný to-do list.

Abychom to shrnuli - díky nové funkci si můžete základat nové wishlisty, které se hodí pro různé příležitosti. Já sama mám zatím vánoční, pak jeden s dárky pro Domi plus wishlist "Moje inspirace",kde mám přání, které si někdy v budoucnu plánuju splnit sama. Třeba navštívit VitraHaus.)
U každého wishlistu si můžete zvolit, zda ho uvidí kdokoliv, nebo jen vaši přátelé.

Zajímavou funkcí je možnost wishlist zveřejnit, tak že ho uvidí všichni nebo naopak skrýt - pak ho uvidí jen vaši přátelé na Dejmidarek. A v předvánočním čase nezapomeňte na možnost wishlist sdílet. Ten se tak dostane i k lidem, kteří na Dejmidarek.cz nejsou zatím registrovaní. Více o téhle funkci si můžete přečíst v našem článku

A nesmíme zapomomenut ještě na další novinku - malé milé srdíčko, které teď můžete přiřazovat k přáním ostatních, která se vám líbí. 

Srdíčko vypadá takhle. Matěj zvolil jemnou a nenápadnou variantu. 

Doufáme, že vám naše nové funkce udělaly a budou dělat radost. V případě jakýchkoliv se nebojte zeptat.

 Iri

[

]

2 komentáře:

  1. Paráda, to se mi líbí, taky potřebuji udělat revizi seznamu :-)

    OdpovědětSmazat
    Odpovědi
    1. Super, tak to nás těší, že se Ti, Hani, novinka hodí:) Děkujeme za koment.

      Smazat