Plakát Small Talk - aby si zdi měly o čem povídat.

Musíme si pomáhat. Aniž by copywriterka Anki Josefsson a grafička Anneli Sandström znaly Hřebejkův film, rozhodly se řídit jeho názvem a založily vlastní značku One Must Dash. V rámci ní totiž propojily své talenty a začaly nabízet plakáty a další doplňky s originálním textem i grafikou. Patří k nim i tenhle stylový poster Small Talk, který pořídíte v obchodě Dekado. Člověk se jen diví, jak obyčejné "bla" dokáže vypadat tak dobře. 

Plakát Small Talk
Plakát kromě skvělé grafiky zaujme i prvotřídní kvalitou - je totiž vytištěn na kartonu 220 g/m2, což znamená, že nejde o žádný tenký papír, ale skutečně tvrdou "čtvrtku". Ta zároveň nese certifikát FSC, který potvrzuje, že byla vyrobena ze dřeva, jež pochází z lesů obhospodařovaných trvale udržitelným způsobem. Třikrát hurá pro ekologickou grafiku.

Plakát je pečlivě zabalen do elegantní černé tuby.
Plakát Small Talk od One Must Dash je k dostání ve dvou formátech - 30x40 a 50x70 cm
Plakát je na zadní straně opatřen razítkem, který je zárukou originality.
Grafika je sama o sobě natolik výrazná, že snadno a rychle dodá holým zdím unikátní charakter. Stačí ji jen opatřit černým nebo bílým rámem a umístit ji tam, kde bylo dosud prázdné místo. K jejímu nostalgickému provedení, které odkazuje na 60. léta, se budou hodit doplňky a nábytek v retro stylu. 
Židle DSR od Vitry a kulaté zrcadlo v dřevěném rámu podpoří retro styl, ve kterém je plakát vytvořen.
Plakát Small Talk najdete v našich tipech v kategorii Dárky do bytu. Patří do originální nabídky obchodu Dekado, která zahrnuje krásné interiérové doplňky i nábytek.

[

]

Žádné komentáře:

Okomentovat