5 kroků do vytisknutého nebe / Printables z Mint Print ke stažení

Pojďme rovnou k věci: miluju printables! Miluju to do listy na stole, miluju kalendáře všech velikostí, miluju quotes na zdi, miluju kartičky na recepty a ze všeho nejvíc miluju, když si to všechno můžu pěkně sama vytisknout :) To je lásky k organizaci v jednom odstavci!

Kdo to nezná, už přestal číst, ale kdo tu je se mnou ještě teď, na tuty víte, o čem mluvím. No a blog grafičky Báry - Mint Print - je pro nás takovým malým printables heaven. Jak se do něj dostat? Tady je pět kroků vedoucích do organizační nirvány :) 

5 stupňů do vytisknutého nebe: 


#1 To do listy pro všechno

To do listů není nikdy dost! To do na dnešní den, na týden, na měsíc. Knížky, které si chci přečíst, filmy, které chci vidět, sny, které si chci letos splnit a mohli bychom pokračovat... A to všechno KE STAŽENÍ TADY, TADY A TADY.


#2 Kalendáře na stůl

Není nad to vidět všechno pěkně s nadhledem na jednom místě. A tenhle minimalistický kalendář pro rok 2016 je přesně to pravé ořechové pro malé, ale vytrvalé kroky na cestě k cíli. KE STAŽENÍ TADY.


#3 Quotes do diáře a na zeď

Když jsme u těch malých, vytvalých kroků k cíli - když nám dojde šťáva, potřebujeme ji doplnit. Inspirace pro lehčí krok a svižnější tempo je náš povolený doping :) KE STAŽENÍ TADY A TADY.


#4 Kartičky na recepty

Bářiny Mint Print kartičky na recepty fungují jako magnet! Táhnou mě do kuchyně ke sporáku a vyvolávají nadšení z vaření a pečení už jen pro to, abych na ně měla co napsat! Je zaručené, že napsané to bude vypadat hezky, chuťový výsledek je však nejistý :) KE STAŽENÍ TADY.


#5 Písmenkové bannery na zeď

Tohle nás v Dej mi dárek dostalo do kolen a už žhavíme tiskárnu, abychom si D-E-J-M-I-D-Á-R-E-K vytiskli a pověsili přes redakci! Pokud se zadaří (část napojení na provázek a věšení se může ukázat trochu tricky), fotky na Dej mi dárek Instagramu na sebe nenechají dlouho čekat. Písmenkové bannery KE STAŽENÍ TU
Printables z Mint Print nás chytly za srdce a postupně se začaly infiltrovat do našeho Dej mi dárek work space (alespoň v holčičí části, Matěj vyznává Evernote, a tak se zdá být k papíru lehce rezistentní :) ). Výsledky dáme brzy na Instagram! 

A jak to vypadá u vás? :) Podělte se s námi! Na Instagramu nás označte na své fotkce @dejmidarek.cz a #dejmidareksmintprint - budeme se těšit! 

[

]

Žádné komentáře:

Okomentovat