#MBPFW 2016 Guide

Prague Fashion Week je za rohem! Všichni vybíráme outfity, leštíme boty a ostříme čočky u svého Olympusu. Už ve středu to v naší matičce stověžaté naplno vypukne a bude to jedna velká jízda.


Instagramy, díky kterým budete v obrazeStanding vstupenky jsou už sice vyprodané, ale není třeba zoufat! Tady je seznam open eventů, kde můžete nasát atmosféru, a instagramových účtů, které budou přinášet novinky ještě za tepla tak, aby nám nic neuniklo!

#1 Silvia Kozoňová / Fashion MAP


Silvii milujeme z mnoha důvodů a jeden z nich je její víra v kvalitu nad kvantitou ve všech oblastech života - tím nám mluví z duše! Z duše nám taky mluví kolekcí, kterou pro Dej mi dárek v rámci #MBPFW nachystala. Je v ní domací skleník, krásné české světlo i disco plakát s quote Arnoštka, a to se jen tak nevidí!

Tady je ochutnávka Silvy Instagramu:#2 Zuzana Gašparovičová / Red Poppy Stories


Ze Zuzky nemůžeme spustit oči. Když měla období nosení pyžam, nestačili jsme se divit a tajně (ale o to silněji) ji záviděli, že to umí s takovou grácií! Přesně proto se těšíme na její Instagram feed z #MBPFW -  bude to originální pohled, promyšleně minimalistický a to se nám líbí! Zuzky Instagram tady.#3 Patrik Igaz / Made by Boy


Patrik je jeden z poolu českých blogerů - mužů, jejichž základna se rozrůstá tempem, a kteří nás tak baví! Minimalistický styl, skvělý vkus a inteligentně vtipný pohled na svět - mix nad kterým prokrastinujeme /kterým se inspirujeme/ nejradši. A na #MBPFW to nebude jinak! Instagram tu.#4 Nicole a Lucie Ehrenbergerovy / A Cup of Style


Před třemi týdny Niky a Lucka přinesly skvělý report takřka v přímém přenosu z London Fashion Weeku, a tak se těšíme, co chystají na ten pražský. Jsou to ségry, a tak je to inspirace v dvojité dávce. Věříme, že o zábavu máme postaráno! :) Osobní instaprofily Niky a Lucky tu a tu.#5 MBPFW Official Profile / MBPFW F/W 2016


Tady není co dodat. Spoléháme na to, že oficiální Instagram Prague Fashion Weeku bude lahůdkou a tajně doufáme, že bude mít několik #takeover dní, aby se nám dostalo pohledu na epicentrum dění z různých úhlů. Sledujte tu!Eventy, na které se těšíme (a které jsou open!)


Fashion Week pro nás není jen o přehlídkách, je (možná hlavně) o doprovodných eventech, které jsou interaktivní a pro nás tak víc inspirativní - něco z nás dáme a něco si zase odneseme. Tady jsou tři, na kterých nemůžeme chybět:


Sustainable Fashion Day

Workshop, testing & shopping ve znamení udržitelné módy. Za to, že méně je někdy více, bychom se bez váhání podepsali!

Kdy?
19. 03. 2016
10:00 - 15:30
Kde?
Café Jedna
Dukelských hrdinů 47
170 00 Praha 7


Fashion Performance by Ado

Vernisáž prací studentů z Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Čerstvým nápadům fandíme!

Kdy?
16. 03. 2016
16:00 - 18:00
Kde?
La Gallery Novesta
Elišky Krásnohorské 9
110 00 Praha 1


ODIVI x NOBODYLISTEN Realease

Odivi nás baví! A tak jsme na novou kolekci, kolaboraci i nápady natěšení. Pozor, bude i opening party!

Kdy?
17. - 18. 03. 2016
13:00 - 17:00
Kde?
Ex Post
Příčná 1
110 00 Praha 1

Pozor, pozor, tohle celé je jenom špička ledovce. Které blogery/instargram profily sledujete vy? Kam vyrazíte? Chtěli bychom se od vás inspirovat! A teď zapnout sáčko, nazout podpadky a foťák na krk :)

[

]

2 komentáře:

  1. Myslela som, ze Patrik je Slovak, ci? :)
    Sju Loves

    OdpovědětSmazat
  2. Sju, máš pravdu, Patrik je Slovák! :) Zdržuje se teď v Praze, a tak ho i přes to na PFW očekáváme :)
    Katka/Dej mi dárek

    OdpovědětSmazat