Oblékli jsme Dej mi dárek do nového!

Je jaro, všechno kvete, mění pěří, a tak by bylo škoda nechat Dej mi dárek pozadu! Pustili jsme se do toho po hlavě a nenechali kámen na kameni :) Koukněte, co je nového, máme z toho velkou radost! :) 

1 - Nekonečný feed inspirace

Hlavní stránka Dej mi dárek je teď nekonečným feedem inspirace a místem nekonečné inspirační prokrastinace! :)  Je kombinací přání přátel, kolekcí, tipů redakce a veřejných wishlistů blogerek. Stačí jen scrollovat dolů a objeví se další a další krásné poklady, které si stačí přát. 

katerinahalakova dmd scrolling
2 - Lehčí na pohled

Zamíchali jsme s barvami! Víme, že spousta našich uživatelů má rádo minimalistický styl a nás čistý vizuál taky chytnul za srdce. Neváhali jsme tak a pustili se stejným směrem - Dej mi dárek je teď v bílé a světle šedé doplněné naší červenou pampeliškou. 

3 - Šup přání do wislistu

Zjednodušlili jsme přidávání přání do wishlistů! Wishlistů je možné mít na Dej mi dárek tolik, kolik srdce žádá a při přidávání nového přání z inspiračního feedu nebo od přátel stačí kliknout na 'Přeju si' a potom vybrat do kterého wishlistu, by mělo přání přijít. Přání na dva kliky je velká Dej mi dárek revoluce! A dělá nám velkou radost :) 

O novém vzhledu webu jsme začali mluvit na začátku roku - nápady a přání lítaly skypem ze všech stran. Dej mi dárek tvoříme s radostí v srdci a tak jsme pro něj chtěli všechno a zároveň jen to nejlepší :) Přestavět web není sranda, ale Matěj se k našim přáním postavil čelem a programoval o sto šest. Z výsledku máme obrovskou radost! 

Feedback nám dělá radost!

Kromě nového vzhledu, nekonečného feedu a wishlistů bez překážek, je na webu spoustu nových malých vychytávek! Vše je zároveň ještě teplé, čerstvě vytažené z trouby, a tak testujeme jen se z nás kouří. Pokud byste narazili na nějakou mouchu (něco co nesedí nebo nefunguje) a/nebo na něco, co vám udělalo radost, dejte vědět! Za feedback budeme šťastní!

Jaké jsou pocity z nového kabátu, který jsme pro Dej mi dárek spíchli? :) Děkujeme, že jste v tomto dobrodružství s námi!

[

]

Žádné komentáře:

Okomentovat